Home

Vlasta Parkanová

Vlasta Parkanová se narodila 21. listopadu 1951 v Praze. Vyrůstala v Táboře. Je vdaná, manžel se jmenuje Zdeněk a mají jednu dospělou dceru. Vzdělání: 1970 maturitní zkouška v Táboře 1970-1975 studium na Právnické fakultě UK v Praze 1988 se přihlásila k rigoróznímu řízení na PF UK v Praze a byl jí udělen titul JUDr Vlasta Parkanová je česká politička, bývalá členka KDU-ČSL a ODA, v současnosti poslankyně Parlamentu České republiky za TOP 09. V letech 1997-1998 byla ministryní spravedlnosti, v letech 2007-2009 ministryní obrany. Vlasta Parkanová zasedá ve sněmovně od roku 1990 Vlasta Parkanová je právnička a dlouholetá česká politička. Za dvě desetiletí, co byla poslankyní, prošla mnoha funkcemi a také více politickými stranami, než je obvyklé. Byla ministryní spravedlnosti, obrany a místopředsedkyní Sněmovny. Je obviněnou v kauze nákupu údajně předražených armádních letounů CASA Vlasta PARKANOVÁ, ministryně obrany /KDU-ČSL/-----Tak takové vystoupení by tam samozřejmě nepatřilo a takové vystoupení tam nebylo. Tam došlo pouze k tomu předání toho dárku a jinak samozřejmě, že je věcí vkusu, zda ta či ona písnička má ten či onen kvalitnější nebo méně kvalitní text a zda se tomu či onomu.

Vlasta Parkanová (* 21. 11. 1951), bývalá ministryně spravedlnosti (1997-8), obrany (2007-9) a 1. místopředsedkyně Topolánkovy vlády (2009). V letech 1997 až 2013 poslankyně, postupně za ODA, KDU-ČSL a TOP 09 Vlasta Parkanová. Tak TOHLE mi stačí, díky lidem jako je tahle turistka a její známý kolega Severa, se zvyšovaly trestní sazby od roku 94, dodnes, kdy máme nejrepresivnější trestní zákon v Evropě. Zrůdnost myšlení těchle lidovců, dnes sdružených v Topbéčku ODS, je ohavná Vlasta Parkanová vložil nový článek To, co tvrdí policie v žádosti o mé vydání, je lež Vyjádření místopředsedkyně sněmovny a někdejší ministryně obrany Vlasty Parkanové (TOP 09) k některým tvrzením policie v žádosti sněmovně o její vydání k trestnímu stíhání kvůli tomu, že nenechala zpracovat posudek na.

Vlasta Parkanová v našich článcích. Karla, Karolína, Vlasta. Proč české Amazonky propadly na obraně. 22. 6. 2018 09:36 Běda ženám, které vládnou generálům! Česko mělo tři ministryně obrany. Dvě - Vlasta Parkanová a Karolína Peake - skončily neslavně. Také třetí - Karla Šlechtová - z obrany odejde bez poct Vlasta Parkanová uspěla u soudu. Exministryni obrany zprostili obžaloby za letadla CASA; Od podzimu 2013 do jara 2014 Parkanová opakovaně žádala policii, aby jí umožnila nahlédnout do spisu (na ni vedeného). Neúspěšně. Na konci března 2014 situace vyvrcholila: policejní orgán, který bedlivě sleduje webovou stránku www. Ministryně obrany Vlasta Parkanová společně s hudebníkem Janem Vyčítalem nazpívala v předvečer Bushovy návštěvy song na podporu amerického radaru

JUDr. Vlasta Parkanová Vláda Č

Vlasta Parkanová, née Trnovcová (born 21 November 1951) is a Czech politician who served from January 2007 to May 2009 as the Minister of Defence and shortly as Minister of Justice between 1997 and 1998. She was Member of the Chamber of Deputies (MP) from 1997 to 2013.. Parkanová is a graduate of the Law Faculty of Charles University in Prague, from 1975 Vlasta Parkanová za TOP 09 je bývalá ministryně obrany, která podepsala nákup problematických letounů CASA. Vlasta Parkanová byla původně političkou ODA a KDU-ČSL, naposledy vstoupila do TOP 09. Lidovky.cz - aktuální zprávy Vlasta Parkanová. Z Necyklopedie. Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání. Vlasta Parkanová. Vlasta Parkanová je česká zpěvačka, feministka, kořenářka, politická turistka a důchodkyně. Narodila se v roce 1866. Za první světové války vystudovala gymnázium a za druhé světové války byla na kempu v Stalingradském kotli

Vlasta Parkanová byl položen dotaz Špatný nákup. Paní Parkanová, myslím, že tady snad ani nejde o to, že není třeba ze zákona žádat o schválení min. financí, jako o to, že dobrý hospodář nevydá víc než musí Exministryně Vlasta Parkanová na archivním snímku. Foto: Wikimedia Commons, americké ministerstvo obrany Na Vlastu Parkanovou si člověk pamatuje jako na dobrou energií nabitý zjev české politiky. Bylo to ještě v letech, kdy se tam objevovaly osoby, které mluvily normálně, byl za nimi. Před soudem v úterý stane bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová (TOP 09) a ředitel sekce vyzbrojování Jiří Staněk. Žalobce jim klade za vinu, že si nenechali zpracovat znalecký posudek na hodnotu letounů, za něž stát dal 3,6 miliardy korun, a k tomu pět bitevníků L-159 Soud v pátek zprostil bývalou ministryni obrany Vlastu Parkanovou (KDU-ČSL, TOP 09) i jejího někdejšího podřízeného Jiřího Staňka obžaloby v kauze nákupu letounů CASA. Verdikt není pravomocný. Dvojice od počátku odmítala, že by armádní stroje byly její vinou předražené. Bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová.

Zažila příkoří, které umocnil zásadním selháním žalobce, píše o Parkanové soudkyně. Po více než devíti letech se může uzavřít trestní příběh, v němž uvázla bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová. Městský soud v Praze už nařídil jednání o odvolání žalobce proti nepravomocnému očištění. Vlasta Parkanová is on Facebook. Join Facebook to connect with Vlasta Parkanová and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected Vlasta Parkanová Autor: ČTK. Poslanci imunitního výboru již mají spis ke kauze Parkanová, má tisíce stran. Podle člena výboru Radka Johna z VV je ale zbytečné obsáhlé policejní dokumenty studovat. zavřít; sdílet. náhledy; 1 / 3. Vlasta Parkanová. Autor: ČTK. Praha - Politička Vlasta Parkanová, která se narodila 21. listopadu 1951, se v lednu 1997 stala 8.11.2016 Za chyby v rozsudku nad expolicistou Kadlecem dostal soudce výtk Vlasta Parkanová totiž byla ministryní obrany, což před oněmi jedenácti lety někdo považoval za podivné, ale jiným se to zase líbilo. Že byla dobrá ministryně spravedlnosti, měla lidský přístup k věci, působila poctivě a nezkorumpovatelně a dalo se těžko očekávat, že třeba bude kout pikle s dodavateli nášlapných.

Vlasta Parkanová - Aktuálně

Téma Vlasta parkanová na wiki.blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu Vlasta parkanová - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na wiki.blesk.c Vlasta Parkanová totiž se svou triádou obvinit, dlouho stíhat a osvobodit není zdaleka osamocená. Nedávno rezonoval doběh kauzy, která zlikvidovala vládu Petra Nečase. V té nejpodstatnější větvi, kde šlo o takzvané politické trafiky, byl expremiér nakonec osvobozen Bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová a její tehdejší podřízený, bývalý šéf sekce vyzbrojování, Jiří Staněk byli zproštěni obžaloby v kauze nákupu letounů CASA. Podle obžaloby měli způsobit škodu ve výši asi 820 milionů korun

Vlasta Parkanová - Novinky

Vlasta Parkanová. 69 let, bývalá poslankyně, místopředsedkyně poslanecké sněmovny. Zobrazit profily lidí, kteří se jmenují Vlasta Parkanová. Přidejte se na Facebook a spojte se s Vlasta Parkanová a dalšími lidmi, které znáte. Facebook.. Bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová a její tehdejší podřízený, bývalý šéf sekce vyzbrojování, Jiří Staněk byli zproštěni obžaloby v kauze nákupu letounů CASA. Podle obžaloby měli způsobit škodu ve výši asi 820 milionů korun. Podle policie Parkanová porušila své povinnosti tím, že vládě předložila ke schválení nákup letounů CASA, aniž by si. Vlasta Parkanová byla v letech 1997 až 2013 poslankyně Parlamentu České republiky, členka TOP 09 a bývalá členka KDU-ČSL a ODA. V minulosti zastávala funkce 1. místopředsedkyně vlády, ministryně obrany, ministryně spravedlnosti a v letech 2010-2012 byla také místopředsedkyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, když na.

Profil: Vlasta Parkanová Ministerstvo obran

Vlasta Parkanová - iDNES

 1. Před osmi lety začala Parkanová čekat na spravedlnost. A Babiš nabírat příznivce Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz reklama. Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa Před osmi lety začala Parkanová čekat na spravedlnost..
 2. istryně obrany Vlasta Parkanová při soudním líčení v květnu 2014 Zdroj: Profimedia.cz Státní zástupce Jan Kořán požaduje pro bývalou
 3. Vlasta Parkanová ⭐ výpis firem z Obchodního rejstříku, IČO firmy, adresa sídla firmy, pozice ve firmě, související firmy, vztahy ve firmách Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu
 4. Co jste dělala v 70 a 80 létech jak jste se měla jistě ne tak jako my, to se vevšem představení Kdo je Vlasta Parkanová neukazuje. Ze začátku jste se mi zdála jako férová a poctivá politička, ale skutek utek a Vaše jednání v ničem nevybočuje od ostatních politiků ať z prava nebo leva, přitom zastupujete stranu, která o.

Parkanová Vlasta CASA Místopředsedkyně sněmovny Parkanová přerušila mediální embargo a poprvé se vyjádřila k žádosti o vydání, kterou na ni vydala protikorupční policie. Ve svém vyjádření odmítla, že by při jednání vlády o nákupu armádních letounů CASA uvedla kohokoli v omyl Ministryně Vlasta Parkanová navrhuje uskutečnit vojenskou přehlídku 28. října 2008. Ministryně obrany se setkala s prezidentem Václavem Klausem, se kterým projednala mimo jiné oslavy 90. výročí vzniku novodobého českého státu a výběr kandidátů na funkci náčelníka Vojenské kanceláře prezidenta republiky Vydaná Vlasta Parkanová. V Poslanecké sněmovně to dnes vypadalo, jako by měl pro některé ze zákonodárců skončit svět. Celostátní Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj. Vlasta Parkanová (* 21.November 1951 in Prag) ist eine tschechische Politikerin.. Leben. Vlasta Parkanová studierte an der Juristischen Fakultät der Karls-Universität in Prag, wo sie zum JUDr. promovierte. Nach der politischen Wende 1989 war sie Mitbegründerin des Občanské fórum in Tábor.Seit 1990 war sie mehrmals Abgeordnete im tschechoslowakischen und danach im tschechischen.

Vlasta Parkanová - lídryně v Jihočeském kraji | TOP 09

Oficiální stránky Vlasta Parkanov

 1. istryně obrany, spravedlnosti a místopředsedkyně vlády. ( Wikipedia
 2. Vlasta Parkanová - Životopis, Osobnosti, Wikipedie 2021, Datum narození, Horoskop osobnosti. Vlasta Parkanová Wikipedie životopis, věk, datum narození (*1951.
 3. Vlasta Parkanová a Jan Vyčítal - Dobrý den, prapore Video: Ministryně obrany Vlasta Parkanová společně s hudebníkem Janem Vyčítalem nazpívala v předvečer Bushovy návštěvy song na podporu amerického radaru.. Vlasta Parkanová a Jan Vyčítal - Dobrý den, prapore hvězd a pruh
Vlasta Parkanová jednala s ministrem obrany Izraele

Vlasta Parkanová u soudu (archivní foto, 2014) Parkanovou čeká po pěti letech soudní líčení, důkazy obžaloby jsou chatrné Mohlo by vás zajímat. 1 / 9. Prohlédnout znovu. Parkanovou čeká po pěti letech soudní líčení, důkazy obžaloby jsou chatrné. Vlasta. Vlasta Parkanová - volební výsledky, účast ve volbách a další informace. Posl. sněmovn Státní zástupce v kauze nákupu letounů CASA trvá na tom, aby se obžalovaná exministryně obrany Vlasta Parkanová osobně dostavila k soudu. Předsedkyně senátu dnes přečetla její výpověď z policejního výslechu, kterou politička už dřív zveřejnila na svém webu. Soudkyně zároveň uvedla, že doufá, že Parkanová přijde k příštímu hlavnímu líčení. Navrhl, aby Vlasta Parkanová dostala dvouletý podmíněný trest a zároveň pětiletý zákaz činnosti a navíc dvoumilionový peněžitý trest. Někdejšímu řediteli ministerské sekce vyzbrojování Jiřímu Staňkovi navrhl Kořán přísnější trest - pět let vězení Politička Vlasta Parkanová oslaví pětašedesáté narozeniny Praha - Politička Vlasta Parkanová, která se narodila 21. listopadu 1951, se v lednu 1997 stala 8.11.201

JUDr. Vlasta Parkanová Parlamentní Listy ..

Vlasta Parkanová Kalousek má pravdu, na obraně se ztratilo víc než 1,5 miliardy Dle ministra financí Miroslava Kalouska by audit o ztrátách ministerstva obrany kvůli prostředníkům obchodů v seriozní diskusi neobstál Vyšetřování kauzy armádních letounů CASA, v níž je od července trestně stíhána poslankyně Vlasta Parkanová (TOP 09), hned tak neskončí. Úřad nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana totiž provedl dohledovou prověrku případu a nařídil žalobci obrátit se formou právní pomoci do zahraničí Státu podle obžaloby vznikla škoda asi 820 milionů. Obžalovanými jsou tehdejší ministryně obrany Vlasta Parkanová a bývalý šéf sekce vyzbrojování Jiří Staněk. Oběma hrozí deset let vězení. Staněk však vinu odmítá. Parkanová argumentuje, že neměla povinnost vypracovat nezávislý posudek k ceně Nové události v kauze CASA, kde figuruje Vlasta Parkanová Přečíst článek › Státní zástupce původně tvrdil, že Parkanová při nákupu zneužila pravomoc, protože chtěla zlepšit své postavení ve vládě, především ve vztahu k premiérovi Topolánkovi, který ji zamýšlel z funkce ministryně odvolat Vlasta Parkanová a Jan Vyčítal - Dobrý den, prapore hvězd a pruhů Ministryně obrany Vlasta Parkanová společně s hudebníkem Janem Vyčítalem nazpívala v předvečer Bushovy návštěvy song na podporu amerického radaru.

Vlasta Parkanová chce nechat rozhodnutí o zbavení imunity kvůli předraženému nákupu letadel na svědomí poslanců imunitního výboru, jenž vynese.. Co nyní dělá Vlasta Parkanová, politička a bývalá ministryně obrany . 23.12.2009. Ladislav Jerie Editor~ka. Napište mi . Benešov - Před Vánoci jsem pamatovala na handicapované děti, nevidomé osoby a opuštěná zvířata. Po letech teď prožívám adventní čas bez časového tlaku a láskyplný i duchovní rozměr Vánoc si.

Vlasta Parkanová OSOBNOSTI

Ministryně Vlasta Parkanová jej v sobotu povýšila in memoriam na praporčíka a vyznamenala ho Záslužným křížem prvního stupně. Ministr Karel Schwarzenberg řekl novinářům, že se jedná o tragédii, která ale bohužel patří k profesi vojáka Téma / Parkanová Vlasta. 8. 5. 2019. Nic si nepamatuji, je to už deset let, svědčil Schwarzenberg v kauze Casa. Rozsudek pro Vlastu Parkanovou je stále v nedohlednu. 8. 5. 2019 ANO 2011 TOP 09 Izrael Benjamin Ganc Lubomír Metnar Kuba Petr Sýkora Vlasta Parkanová Ministerstvo obrany České republiky Jiří Staněk. Související články. E15 Cast Koruna je mnohem slabší, než si všichni myslíme, říká ředitel KKCG Real Estate Pujman. E15 Cast. Vlasta Parkanová - výsledek voleb Poslanecká sněmovna 2010, Kraj Jihočeský

Vlasta Parkanová: Exministryně obrany uspěla u soudu kvůli

Články na Hranický deník se štítkem Vlasta Parkanová. Berbr: Obvinění není vina Policie občas předvádí velké manévry a zatýká velká zvířata Popisek: Vlasta Parkanová Před českobudějovickým krajským soudem se přiblížilo vynesení rozsudků v kauze mafie na obraně. Již v předchozích dnech ParlamentníListy.cz referovaly o případu skupiny úředníků a podnikatelů, na které již od svého příchodu na ministerstvo začala systematicky a za vydatné pomoci. Tak trochu neoficiální klip na tenhle hi

Vlasta Parkanová a Jan Vyčítal - Dobrý den prapore

Vlasta parkanová 2021. Vlasta Parkanová (* 21.11. 1951), bývalá ministryně spravedlnosti (1997-8), obrany (2007-9) a 1. místopředsedkyně Topolánkovy vlády (2009). V letech 1997 až 2013 poslankyně, postupně za ODA, KDU-ČSL a TOP 09 Vlasta Parkanová, née Trnovcová (born 21 November 1951) is a Czech politician who served from January 2007 to May 2009 as the Minister of Defence. Soud pravomocně rozhodl, že je bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová povinna zaplatit pokutu Úřadu pro ochranu osobních údajů kvůli tomu, že... 3. 10. 2016. Žalobci, kteří poslali Parkanovou před soud, měří dvojím metrem, tvrdí soudkyně. Případ musí došetři

Barbora Špotáková královnou českého sportu | MinisterstvoMichaela Šojdrová – Wikipedie

Někdejší ministryně obrany Vlasta Parkanová. Exministryně Parkanová je nevinná, zatím nepravomocně. Co vedlo k jejímu odchodu z politiky? Mohlo by vás zajímat. 1 / 10. Prohlédnout znovu. Exministryně Parkanová je nevinná, zatím nepravomocně. Co vedlo k jejímu odchodu z politiky?. Vlasta je ženské křestní jméno. Jeho základem je slovanské slovo vlast. V hovorové řeči se může jednat také o domáckou podobu mužského jména Vlastimil nebo Vlastislav.Staročeské jméno Vlasta vskutku znamená vlast je to ženská podoba dnes již vyhaslému jménu Vlastek, a vzniklo v předkřesťanských dobách jako zkrácenina jmen dvojčlenných, Vlastibor či.

Video:

Vlasta Parkanová Zprávy z domova Lidovky

 1. istryní obrany,
 2. Vlasta Parkanová » Odpovědi » Dlouhodobá koncepce armády. Daniel Hodek (člen strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme! Jiří Šoltys (bez pozice ve straně) má dnes narozeniny. Gratulujeme! Martina Dlabajová (členka strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme
 3. istické pohlazení; Parkanová: Političky se solidarizují spíš v osobních otázkách; Ta naše povaha.
 4. istryně obrany VLASTA PARKANOVÁ proslavila zpěvem dechovky. A černými brýlemi, za něž občas skryla zanícené oko, občas monokla. Teď však inkasovala úder, který za sluneční brýle neschová
IDET: Jubilejní ročník zahájen | Ministerstvo obranyMoje bukiety: Bukiet z cukierków "Wiosenne"V Praze bylo zahájeno neformální zasedání ministrů obranyBolsas checas para heces de perros se expanden por elJosef Šnejdárek | History | WITTMANN Holding

Vlasta Parkanová * 21. listopadu 1951. JUDr. Vlasta Parkanová, rodným jménem Trnovcová je česká politička a bývalá ministryně obrany, spravedlnosti a místopředsedkyně vlády Petr Dimun: Vlasta Parkanová a babí léto české spravedlnosti Blíží se rozhodnutí v tři roky starém případě bývalé ministryně obrany Vlasty Parkanové. Vyšetřovací spis má 20 tisíc stran. V čem je její případ problematický Vlasta Parkanová uspěla u soudu. Exministryni obrany zprostili obžaloby za letadla CASA ČTK. 16. 10. 2020. Nejhorší prezident v dějinách země. Historik hodnotí Trumpa a nebere si servítky Vlasta Parkanová se chystá koupit dům pro svou dceru Adélu za více než 4,5 milionu korun, to bude tématem dnešní Kauzy dne. Vila, kterou si vyhlédla, navíc stojí přímo naproti jejímu domu v Sezimově Ústí. Vila má také bazén za půl milionu korun. Dům prý Parkanová zaplatí z úspor a na zbytek si vezme hypotéku Jednou ze dvou obžalovaných osob je bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová. A o co v této kauze jde? Letouny CASA nakoupila pro českou armádu Topolánkova vláda v roce 2009 za 3,6 miliardy korun, přičemž tento nákup byl od začátku řadou odborníků kritizován jako předražený Jako svědkyně před soudem vystoupila bývalá ministryně obrany Vlasta Parkanová (na snímku). ČTK/Vondrouš Roman. Praha - Soud dnes zprostil bývalou ministryni obrany Vlastu Parkanovou (KDU-ČSL, TOP 09) i jejího někdejšího podřízeného Jiřího Staňka obžaloby v kauze nákupu letounů CASA. Dvojice od počátku odmítala, že.