Home

Filmy s umělou inteligencí

13 nejlepších filmů s roboty? Zeptali jsme se odborníka na

Nyní si s námi připomeňte ty nejlepší filmy s roboty a umělou inteligencí! Přehled těch nejpovedenějších snímků ve filmové historii přinášíme prostřednictvím žebříčku Daniela Havlíčka, experta na robotiku a automatizaci z FANUC Czech Začnu pro mně asi nejlepším z nových filmů. Ex Machina se snaží zahrát na strunu spíše lidem, co sami nad umělou inteligencí přemýšlí analyticky a daří se jí to. Vnáší pohled na problémy které by musel člověk řešit při vývoji umělé inteligence, mnohdy otázky až na fylozofické úrovni Mladý programátor vyhraje možnost strávit týden s geniálním šéfem své společnosti, aby společně vytvořili opravdu první - a sexy - umělou inteligenci. Online na Google Play (titulky), iTunes (titulky) (dabing), Netflix (titulky), O2TV (dabing), Rakute Další AI film s emocionální přitažlivostí, AI Artificial Intelligence zkoumá vztahy, které by se jednoho dne mohly vyvinout mezi lidmi a roboty. Jako druh moderní adaptace Pinocchia tento film přináší spoustu otázek o životě s umělou inteligencí a o tom, co tento život může mít na paměti jak pro člověka, tak pro uměle.

6 super filmů o umělé inteligenci Jsem Gee

 1. A.I. Umelá inteligencia je pozoruhodný, extravagantný futuristický film, ktorý chce byť na jednu stranu rozprávkou pre masy a na druhú sa snaží filozoficky rozoberať najzložitejšie témy miesta umelej inteligencie v našom svete. Formálne je dokonalý. Hudba Johna Williamsa opäť brilantná, výkon Haley Joela Osmenta, ktorého prechod postavy veľkým vnútorným vývinom je.
 2. Videodeník režisérky z jejího pobytu na polské antarktické stanici, kde v roce 2017 natáčela film FREM (2019), jehož hlavní postavou byla umělá neuronová síť. Během pobytu vede autorka chatové konverzace s umělou inteligencí, které se dotýkají povahy filmu, umění a smyslu života a odhalují způsob myšlení oproštěný o lidskost a emocionalitu, nutící k hluboké.
 3. Připomeňte si nej filmy s vraždící umělou inteligencí! Bella zabila Edwina. Že by byl tentokrát Sherlock bez práce? Ani náhodou! Bella je program, který Edwin vytvořil. A Sherlock prostě nevěří, že by umělá inteligence svému tvůrci způsobila smrtelný záchvat. Než zjistíte, kdo to všechno narafičil, připomeňte si.
 4. Nejlepší sci-fi filmy roku 2018 a ještě něco navíc. Na rovinu, rok 2018 nebyl pro filmovou sci-fi dobrý rok. Největší hollywoodský trhák, který lze do žánru zařadit, balancuje na pomezí žánru a s jeho zařazením do vědecké fikce by šlo s úspěchem polemizovat, nejvíce vzývaný film z televizní produkce má zase.

Umělá inteligence (UI) (anglicky artificial intelligence, AI) je obor informatiky zabývající se tvorbou strojů řešících komplexní úlohy například z oblastí logistiky, robotiky, zpracování přirozeného jazyka, či zpracování velkých objemů dat. Výzkum umělé inteligence je rozdělen do několika polí, které je těžké názorově spojit Možná to byla jen otázka času, kdy se ve filmovém snímku objeví robot s umělou inteligencí. Tento průlom se odehrává v Japonsku, kdy bude jednu z ženských rolí zastávat robotická.. Takové stroje umí uvažovat, získávají zkušenost a učí se z ní, dovedou komunikovat přirozeným jazykem. S tématem úzce souvisí roboti, strojové učení, neuronové sítě nebo expertní systémy. Sami si s jednoduchou umělou inteligencí občas hrajeme v rámci seriálu Pojďme programovat elektroniku Filmy; Vyhledat. Přihlásit; Registrovat; Přihlásit Registrovat. NeXt: Iron-Manův otec si zahrává s umělou inteligencí. Napsal: Petr Schön - (schonecek), 25.07.2019 11:13. Zobrazit další 2 obrázky Malá prezentace na Comic-Conu přinesla první trailer Robotka s umělou inteligencí bude hrát v novém sci-fi filmu Starosta Ósaky pobouřil výroky o tom, že ženy nakupují moc pomalu a na nákupy by raději měli chodit muži Obyvatelé Wu-chanu smí opustit město, Forbes vydá žebříček nejbohatších lidí svět

Podobné filmy jako A

 1. Kampaň Stop Killer Robots, která vznikla v roce 2013, vyzývá vlády, aby zabránily vývoji dronů a vozidel s umělou inteligencí. Frank van Harmelen, vědec na Vrije Universiteit Amsterdam, řekl: Jediná oblast, kde si skutečně myslím, že slovo děsivý sedí, je systém autonomních zbraní systémy, které by mohly i.
 2. Hrátky s umělou inteligencí od Googlu: zkusil jsem vytvořit kopii sebe samotného. Když se vás zeptám, jak si představujete počítač pro umělou inteligenci, tedy mašinu, která se díky tolik citovanému strojovému učení a neuronovým sítím sama zdokonaluje, leckdo si představí datacentrum Googlu plné serverů, anebo.
 3. Čtyři roboti s umělou inteligencí zabili 29 vědců v Japonské laboratoři, tvrdí Linda Moulton Howe. Kontroverzní zpráva se šíří světem jako virál Na přelomu roku 2018/19 vyšlo video se ženou, která..

A co tedy s umělou inteligencí v telefonech získáme? Zjednodušeně řečeno šetří baterii, čas a AI nabízí i více výkonu v určitých směrech . Například umělá inteligence fotoaparátu v nedávno představeném vlajkovém modelu Huawei P20 Pro umožňuje rozpoznat více než 500 scénářů v 19 různých kategoriích Umělé panny s umělou inteligencí, virtuální realita, sofistikované sex parties, klonování penisu nebo veganské kondomy. Vzpomínáte na film Stepfordské paničky? Manželky obyvatel malého městečka prošly menší lobotomií a rázem se z nich staly krásné, usměvavé a poslušné ženušky (pozor!) na dálkové ovládání Caleb bude spolupracovat s první umělou inteligencí na světě. Sci-fi magazín Vanili.cz je součástí mediální skupiny JSME ÚSPĚŠNÍ od roku 2006 s cílem vytvořit nejlepší scifi stránky pro fanoušky žánru science fiction, fantasy i horroru.. Nabízíme prostor k prezentaci projektů, které se týkají nekonečně krásné a zábavné říše fantazie

Pozor, internet! nejlepší filmy o umělé inteligenci

A.I. Umělá inteligence (2001) ČSFD.c

Bílá na bílé (2020) ČSFD

Nemůžu si vzpomenout na film o umělé inteligenci. - poradna, odpovědi na dotaz. Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nemůžu si vzpomenout na film o umělé inteligenci.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata Debata s umělou inteligencí? Prohráli byste! Umělá inteligence občas změří síly s člověkem, aby se ukázal aktuální stav vývoje těchto složitých technologií. Jak to ale dopadne, když se vydá na pole argumentací a debat? Komedie, České filmy, Česká komedie ČR, 2020, 1 hod.36 min.. Slovensko­-český experimentální snímek Viery Čákanyové Bílá na bílé vyhrál na MFDF Ji.hlava cenu za nejvýraznější světový dokument. Videodeník z pobytu na Antarktidě, v němž je zachyceno i rozmlouvání s umělou inteligencí, navazuje na režisérčin předchozí film FREM Oral-B Genius X Rose Gold s umělou inteligencí Luxe edice Elektrický zubní kartáček , oscilačně-rotačně-pulzační technologie čištění, 48000 pulzací/min, 10500 oscilačně-rotačních pohybů/min, vizuální senzor tlaku, mobilní aplikace, li-on baterie, pro-časovač 4x30 sekund, balení obsahuje: 1x kartáček, 4x náhradní hlavice Sensi UltraThin, 1x prémiové designové.

Přestože film zobrazuje lidské vztahy jako sešlé a nenaplněné, naše romance s umělou inteligencí budou vždycky klam. Lepší než většina, je to očividný komentář k vadě vztahů s AI - AI je prostě daleko mimo naše chápání a povede k naprosté nepředvídatelnosti. 2 2001: Space Odysse Videodeník režisérky z jejího pobytu na polské antarktické stanici, kde v roce 2017 natáčela film FREM (2019), jehož hlavní postavou byla umělá neuronová síť. Během pobytu vede autorka chatové konverzace s umělou inteligencí, které se dotýkají povahy filmu, umění a smyslu života a odhalují způsob myšlení.

Sherlock vs. počítač. Připomeňte si nej filmy s vraždící ..

Nejlepší sci-fi za celou dobu existence kinematografie. Píše se rok 2001 a ze Země odlétá výprava k Jupiteru. Palubní počítač Hall 9000, který je možná naprogramovaný mimozemskou civilizací, nebo ohrožen vlastní umělou inteligencí, začíná svým jednáním ničit celou posádku. Začíná napínavý souboj mezi lidskou a. Romance s umělou inteligencí nemůže v našem výčtu chybět. Joaquin Phoenix představuje citlivého muže, který po ukončení vztahu našel útěchu v náruči Samanthy. Vztah je ovšem zcela virtuální, protože jeho milá je umělá inteligence a komunikují spolu výhradně prostřednictvím hlasu, který ztvárnila Scarlett Johansson

Zároveň si film pohrává s myšlenkou umělé inteligence, ke které nemáme oficiálně v této podobě skutečně moc daleko. Již nyní lze konverzovat s umělou inteligencí na internetu. Na vyších úrovních je zároveň udajně největši hrozbou našeho vesmíru Značka Audi vyvinula pro animovaný film Špioni v převleku (Spies in Disguise) virtuální koncept elektromobilu Audi RSQ e-tron. Auto s futuristickým designem spojuje na filmovém plátně autonomní jízdu s umělou inteligencí Pohledný a úspěšný vědec Will Caster má velký celoživotní sen: vytvořit stroj obdařený umělou inteligencí i schopností vnímat emoce, který by dokázal soustředit kolektivní vědění a vědomí lidstva. Jeho kontroverzní experimenty z říše snů mu přináší slávu i nepřátele Deepfakes patří do širší kategorie video a audio aplikací generovaných umělou inteligencí, které zábavní a technologický průmysl využívá již několik let. Samotná technologie deepfake však není zrovna známá neškodnými aplikacemi - nejčastěji je spojována s pornem z pomsty a dezinformačními kampaněmi

Nejlepší scifi 2018: Filmy, které stojí za zhlédnutí

Luminar 4 jde na trh - novinka pracuje s umělou inteligencí. Petr Březina 23. listopadu 2019. TWEET SDÍLET. Nejlepší filmy 2020. Grilování. Proto se rozhodl jen teoreticky talentovaný, ale prakticky neschopný režisér BC Fourteen s ním natočit film. Sci-Fi animák se strašnou animací Píše se rok 2044, naše planeta je zcela zničená a v čínské laboratoři byl vytvořen klon Donalda Trumpa, tentokrát s umělou inteligencí a s většíma rukama LG OLED 48CX navíc neplní pouze funkci televize. Přetvořte svou TV v domácí centrálu s umělou inteligencí ThinQ! S nainstalovanými komorníky Google Assistant, nebo Amazon Alexa se váš život stane pohodlnějším. Zažijte pocit jako v kině u sebe v obýváku. Sledujte filmy tak, jak je režiséři zamýšleli - jako v kině Film zde však slouží především jako podnět pro hlubší zamyšlení nad námi samými. Letos jsme začínali filmem Ex Machina, který vyvolal mezi diváky živou diskuzi. Otázky související s umělou inteligencí zajímají mladé lidi bez ohledu na konfesi. O to více je alarmující, že toto téma není v církvích promýšleno

Umělá inteligence - Wikipedi

 1. Nejnovější televizory s vysoce výkonným procesorem HCX PRO AI a umělou inteligencí dokáží automaticky přizpůsobit obraz a zvuk dané situaci a obsahu, který právě sledujete. Umělá inteligence rozpozná sport, živou hudbu, filmové scény a další rozličný obsah, a tak dokáže reprodukovat ten nejlepší obraz a zvuk
 2. Představme si globální nasazení cenzury s umělou inteligencí do; televize, rádia, internetu, časopisů, knih atd. to by znamenalo logicky konec reklamy a konec totalit, už by nemohli politici z nás dělat pitomce a místo politiků a byrokratů by vše řídila umělá inteligence
 3. Rychle se stává konkurenční výhodou pro mnoho organizací. S umělou inteligencí mohou podniky dosáhnout více za kratší dobu, vytvářet individuální a atraktivní služby pro zákazníky a předpovídat firemní výsledky, které povedou k vyšší ziskovosti. Umělá inteligence je však stále nová a složitá technologie
 4. V dopravě se s umělou inteligencí setkáváme již dnes například když nám Google doporučuje vhodnou trasu do práce. Mnohem větší a zásadní změny nás ale ještě čekají. Pod dopravou si samozřejmě musíme umět představit širokou škálu věcí
 5. Veřejnost to vidí, tak že společnost Huawei ukázala první mobilní procesor s integrovanou umělou inteligencí.Ale je to jen divadlo, taková záležitost se vyvíjí dlouhé roky a rozhodně to neznamená, že by Apple a jeho A11 Bionic byl jakkoliv pozadu. Naopak, iPhony už se prodávají, naopak na premiéru smartphonu Huawei s offline AI teprve čekáme
 6. Model roku 2018 - Sleduj své oblíbené filmy na obřím 6,3 LCD displeji s Full HD+ rozlišením - Stylový design se skleněnými zády a snímačem otisků prstů na zadní straně - Nádherné snímky se zadní duální kamerou 24 + 16 Mpx s AI a rozeznáním až 22 různých scén a objektů - Přední fotoaparát s rozlišením 24 + 2 Mpx, podporovaný umělou inteligencí.

Hereckou roli ve sci-fi filmu získala robo-žena s umělou

Mladý Texasan Chuck a japonská starší dáma Sakuraj mají jedno společné - trpí samotou. Chuck si rodinu ještě nezaložil, na Sakuraj nemají děti a vnoučata tolik času. Do života obou nyní proniká nečekaný přírůstek - robot vybavený umělou inteligencí, jenž jim má dělat společnost Google Home - reproduktor s umělou inteligencí + EU redukce v hodnotě 4 990 Kč 500 Kč sleva na příští nákup (1× na objednávku) Televize OLED s rozlišením 4K (3840 x 2160 px). Úhlopříčka 48/121 cm. Smart TV s OS webOS SMART TV Po jeho instalaci se seznamuje se Samanthou, umělou inteligencí s milým ženským hlasem (Scarlett Johansson), která má zajímavé postřehy, je citlivá a překvapivě vtipná. Jak její potřeby a požadavky rostou společně s těmi jeho, mění se jejich přátelství ve skutečnou vzájemnou lásku

Umělá inteligence - Živě

ToyBot je napůl hračka a napůl robot s dálkově ovládanými čtyřmi koly a elektronickou paží. Přes rádiomodem lze až čtyři tyto roboty připojit k jednomu počítači a pomocí programu je ovládat. V elektronické paži jsou zabudovány tlakové senzory, takže může uchopit i křehké předměty Další možnosti s Applem. Máte jakékoliv jablíčkové zařízení? Propojte ho se svou LG OLED TV s umělou inteligencí LG AI ThinQ a sdílejte filmy, fotografie, videa a mnoho dalšího. Váš obsah se ihned promítne na televizi. S AirPlay tak můžete vše jednoduše sledovat, poslouchat nebo sdílet. Domácí panel Home Dashboar CES 2019: Samsung uvedl největší QLED s 8K rozlišením, LG nasazuje umělou inteligenci. Jan Brychta 11. 1. 2019. Na právě končícím veletrhu spotřební elektroniky CES 2019, který se tento týden konal v americkém pouštním městečku Las Vegas, představili dva výrobci nejdováženějších tuzemských televizorů, společnosti.

Video: NeXt: Iron-Manův otec si zahrává s umělou inteligencí

V podstatě je všude kolem nás: každé hledání ve vyhledávači je podporováno umělou inteligencí, většina komerčních stránek využívá umělou inteligenci například pro vlastní odkazy na ostatní zboží, filmy, fotografie, zvláštní programy a služby. Umělá inteligence pomáhá objet dopravní zácpu, vyrábět cenově. USA: Musíme vyvinout zbraně s umělou inteligencí. Je to naše morální povinnost. Jakub Čížek 27. ledna 2021. Další Nejlepší filmy 2020 Elektrický zubní kartáček s umělou inteligencí neboli Oral-B Genius X: testujeme! Obal bude pochopitelně používat zmíněnou technologii LiquiGlide, takže by z něj mělo být možné s minimálním úsilím vytlačit doslova každou kapku pasty. Novinka má ambice nahradit tradiční tuby, které zůstávají plné nedosažitelného. S nožem. Dříve či později se nejspíš každý alespoň trochu populárnější horor z osmdesátých nebo devadesátých let dočká remaku. Došlo i na děsivou panenku, která ale tentokrát není posedlá duší vraha, nýbrž je obdařená umělou inteligencí a svůj úkol být navždy nejlepší kamarád bere smrtelně vážně

Čtyřnásobný 16Mpx fotoaparát s umělou inteligencí zachytí všechny krásy života. Zaznamenávejte si vzpomínky ve vysokém rozlišení díky 16Mpx objektivu s umělou inteligencí. Zachyťte celý rozsah, hloubku i veškeré detaily svých zážitků s 5Mpx širokoúhlým objektivem a 2Mpx objektivy pro hloubku ostrosti a makro snímky USA vyvíjejí rakety s umělou inteligencí. Mají být schopny cíl samy určit a zasáhnout Systém C-DAEM (Cannon-Delivered Area Effect Munition) bude využívat GPS k identifikaci nepřátelských tanků nebo obrněných vozů, které bude s předstihem skenovat z oblohy, uvedl server Daily Mail První studentský film, ve kterém divák mluví s konverzační umělou inteligencí . První studentský film, ve kterém divák mluví s konverzační umělou inteligencí . a Univerzity Karlovy z týmu Alquist vytvořili ve spolupráci s Rebel&Glory a CoFilm vůbec první experimentální film, který může divák ovládat svým.

Seznamte se, Erika. Robotka s umělou inteligencí bude hrát ..

Další známé filmy s umělou inteligencí jsou například: AI: Umělá inteligence režírovaná Stevenem Spielbergem, Číslo 5 žije režírované John Badhamem nebo Vall-I od Pixaru. Existuje dokonce i film, který byl režírován umělou inteligencí Deset nejlepších sci-fi a fantasy filmů roku 2019. To by se ve skutečnosti nestalo! Deset nejlepších sci-fi a fantasy filmů roku 2019. Avengers: Endgame. Trailer k filmu z roku 2019. Katastrofa. Tak by se dal krátce a výstižně popsat stav na poli filmové sci-fi a fantasy v českých kinosálech v minulém roce Upscaling Vylepšený umělou inteligencí můžeš povolit v části Nastavení > Zvýšení rozlišení pomocí umělé inteligence výběrem položky Vylepšené umělou inteligencí. Vylepšení detailů je možnost, kterou nabízí pouze položka Vylepšené umělou inteligencí, a lze ji upravit podle tvých preferencí Do České republiky vstoupil projekt Elements of AI, díky kterému se můžete seznámit s umělou inteligencí a porozumět tomu, čeho lze jejím prostřednictvím dosáhnout.Jde o sérii bezplatných kurzů vytvořených Helsinskou univerzitou a společností Reaktor, které se k nám dostávají díky neziskové iniciativě prg.ai ve spolupráci s Univerzitou Karlovou, ČVUT, Úřadem. O umění vytvářeném umělou inteligencí (AI - artificial intelligence) jsme mohli slýchat už v posledních letech. Lidé, kteří se o tuto oblast zajímají, již měli možnost prohlédnout si obraz, přečíst si báseň nebo si třeba poslechnout skladbu, kterou vytvořila nebo pomohla vytvořit umělá inteligence. V Česku ale nedávno vznikl projekt, který umění tvořené.

Pět největších hrozeb umělé inteligence - Patria

Sledujte seriály a filmy anglicky s anglickými titulky. Dunning-Krugerův efekt: Proč je tak těžké hádat se s blbcem? jak se v práci nenechat nahradit umělou inteligencí? kteří při práci využívají představivosti a kreativity, bude s nástupem umělé inteligence patřit svět. Grafici, kreativci, spisovatelé a ti. Vyřazení nechtěných nahrávek (filmy, seriály z TV apod.) VÝVOJ VLASTNÍHO software pro katalogizování, archivování a přehrávání videosouborů s umělou inteligencí automaticky rozeznávající živé i neživé objekty v záběru ->.

Hrátky s „umělou inteligencí od Googlu: zkusil jsem

Elon Musk představil čip implantovaný v mozku prasete. U lidí jím chce léčit nemoci či je propojovat s umělou inteligencí. Muskovi se podařil velký technologický úspěch. Ambicí celého projektu je vytvořit tzv. rozhraní mezi lidským mozkem a počítačem nazývané také BCI (brain-computer interface) Mimořádně odolný telefon WP9 nabízí skvělý výkon a spolehlivost v podobě 5.86 HD+ IPS displeje, osmijádrového procesoru MediaTek Helio P60, 6GB RAM a 128GB úložiště. Třemi senzory 16 Mpx + 13 Mpx + 0.8 Mpx a 8 Mpx přední. Čtečka otisků prstů, IP68, GPS, Glonass, Beidou, 4G/LTE, Dual SIM, USB-C, 8000 mAh baterie a Android 10 Film TranscendenceWill Caster (Johnny Depp) je vědec, který dokáže vyvinou silnou umělou inteligenci, což podporuje i vláda. Will chce vytvořit stroj obdařený umělou inteligencí i schopností vnímat emoce, který by dokázal soustředit kolektivní vědění a vědomí lidstva

Čtyři roboti s umělou - Sleduju filmy & seriály Faceboo

Nejlepší konverzační filmy za posledních 10 let | Filmy aFilm Spot: Co nás naučily filmy v kinech za rok 2015LG na CES 2019 zabodovalo televizory s umělou inteligencíDětská hra / Child's Play (2019) - trailer #3 | Kinobox

Propojte ho se svou LG OLED TV s umělou inteligencí LG AI ThinQ a sdílejte filmy, fotografie, videa a mnoho dalšího. Váš obsah se ihned promítne na televizi. S AirPlay tak můžete vše jednoduše sledovat, poslouchat nebo sdílet Nejnovější autorský počin Alexe Garlanda je komorní thriller s atmosférou, že by se dala krájet, s brilantními hereckými výkony celého hereckého ansámblu, ovšem k neotřelosti má daleko v závislosti na divákově sečtělosti Transcendence online ke shlédnutí. 392. Pohledný a úspěšný vědec Will Caster (Johnny Depp) má velký celoživotní sen: vytvořit stroj obdařený umělou inteligencí i schopností vnímat emoce, který by dokázal soustředit kolektivní vědění a vědomí lidstva. Jeho kontroverzní experimenty z říše snů mu přináší slávu. V tomto unikátním mezioborovém kurzu se setkáte s filozofií, literární vědou a anglistikou! Každé téma souvisí s umělou inteligencí a myslícími stroji trochu jinak: 1 Roboti, androidi a lidé: Jak poznat, kdo je kdo. Možná si řeknete, že to je přece ještě stále snadné. V tom případě vás asi znejistíme Diskuze pod článkem: Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. • Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. • I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference