Home

Anunnaki mimozemšťané

Anunnaki: mimozemští bohové dávného Sumeru magazín

Anunnaki je údajně skupina božstev několika starověkých mezopotámských kultur, například sumerské, akkadské, asyřanské a babylonské. Mnoho lidí po celém světě považuje toto téma za velmi kontroverzní. Miliony lidí věří, že starověcí Anunnaki jsou stvořiteli lidstva, a že nejde o pouhá mytologická stvoření, ale o bohy z masa a kostí, kteří přišli na. Proč vypadají mimozemšťané jako my? V Bibli, Tóře, Koránu se píše, že bohové stvořili člověka k obrazu svému. V Sumerských textech se mluví o Anunnaki (těch, co přišli z hvězd). Podle výkladu Zachari Sitchina, Anunnaki stvořili člověka genetickou manipulací Homo Erectus se svými geny a vytvořili tak prvního. Mimozemšťané. Annunaki; Nimiru (Nibiru, Planeta X) UFO; Vznik a vývoj člověka. Křížení (žili ve stejnou dobu) denisovanů, neandrtálců a homo sapiens odporuje Darwinově teorie, podle některých teorií to byli právě bohové, kteří stvořili člověka (prostřednictvím různých pokusů a vylepšování), který jim měl sloužit. Proces tvoření: magie pohybu (gestem. Anunnaki (psáno také jako Anuaki, Anunna, Ananaki) je skupina bytostí, bohů vystupujících v pověstech dávných Sumeřanů, Akkaďanů, Asyřanů a Babyloňanů. My jsme ti mimozemšťané, jen si myslíme, že oni jsou někdo jiný. Ale jsme to my, kdo pochází odjinud

ANUNNAKI POUŽÍVALI ANDROIDY. Většina případů únosů nese obvykle podobný příběh, v němž unášející mimozemšťané na unesených provádějí lékařské experimenty a někdy mají unesení zkušenosti, jež mají co dělat s lidskou reprodukcí Kniha Enocha, Vesmírné Bytosti a Mimozemšťané (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť VIII.) V nábožensko-historických textech byly vesmírné bytosti popisované jako transcendentní entity, které zasahovaly v lidské civilizaci ve formě strážců a ochránců. Vesmírné bytosti hrály vedoucí úlohu při pomoci lidstvu vypořádat se s. Uvedla, že mimozemšťané z Aldebaranu nejsou Anunnaki, ale potomci Anunnaki Bytosti z Aldebaranu (bytosti světla) se fyzicky podobají Anunnaki a často jsou zmiňováni jako Nordičtí, protože jsou vysocí a mají blond vlasy. Anunnaki byli obři s černými vlasy

Anunnaki jsou často vykládáni jako nesmrtelní bohové, kteří žili na Zemi ve starověké Mezopotámii. Podle sumerské mytologie byli Anunna, nebo Anunnaki, původně, nejmocnějšími bohy a žili spolu s bohem Anu na nebesích. Později, aniž by bylo nějak vysvětleno proč, byly za nebeské bohy považováni Igigi, zatímco pojem. Kultura Sumeru a Anunnaki. Sitchin předkládá, na základě stejných archeologických objevů, artefaktů a nalezených záznamů, tak jako archeologové a lingvisti činí již po dvě stě let, že, Anunnaki ( Sumer: ti, kdo sestoupil z nebes ; Starý zákon: Anakeim, Nefilim, Elohim; Egypt: Neter), vyspělá civilizace z desáté. Farah: Jsou Annunaki mimozemšťané z jiných planet nebo solárního systému, nebo jsou bytostmi z jiných sfér nebo dimenzí? Maximillien: Podle klínového písma na hliněných tabulkách ze Sumeru-Babylonu v Mezopotámii a z Iráku, Annunaki přišli z planety Nibiru: Ne.Be.Ru. Podle ugariticko-fenické kosmologie, Annunaki přišli z. ANUNNAKI - mimozemšťané 6-tého civilizačního stupně #ANUNNAKI. AllatRa TV Ústí nad Labem was live.. April 22 · Klínový zápis SUMERského jazyka skrývá mnohá tajemství, která naznačují poněkud odlišný běh historie. Pojďme si v krátkosti představit ty nejzajímavější obje..

Starověké kultury popisují bytosti z nebe které přišli aby jim předali své znalosti. Kdo byli tyto bytosti z hvězd???Instagram - https://www.instagram.com/kd.. Naopak tím pádem vzroste vliv probuzených frakcí Anunnaki typu Elohim, kteří v roce 2022 chystají návštěvu planety Země, uvádí Matrix-2001. Možná právě to jsou mimozemšťané, kteří si připravují půdu pro vstup na Zemi tím, že už nyní kontaktují mimořádně senzitivní jedince, jako je Tereza či Martina Nahrávka je o Anunnaki a jejich vlivu na naší planetu a také něco docela nového, což je náš vliv na jejich kulturu, jejich druh a jak se to vlastně stalo. A když jsem se zajímala v této otázce o aspekt DNA, dostali jsme se, nebo tedy já, k architektům našeho druhu a záměru za vytvořením lidské bytosti

Anunnaki mimozemšťané. V klínovém písmu jsou zprávy zobrazující to, jak Anunnaki pomohli při budování sumerské civilizace v Mezopotámii kolem roku 3800 před naším letopočtem: (K.8:1) A Azazel učil muže vyrábět meče, nože, štíty, brnění a učil je poznávat kovy země a umění s nimi pracovat a vyrábět náramky, ornamenty a používat Annunaki pro mě byla záhada - jak vypadají atd. Podle mě by to měla být jiná rasa než reptiliáni a měli by mít protáhlé lebky směrem dozadu, jsou vysocí s úzkými a dlouhými končetinami a v obličeji nevypadají jako lidi (spíš jako reptiliáni) - obličej by měli mít do tvaru trojúhelníku Viditelně se velice pokouší ukázat, že Yahweh není Anunnaki, ale je bůh Anunnaki (jejich Bůh). Jeho argumentace však není příliš přesvědčivá. V mé knize[1] ukazuji, že jeho zdůvodňování lze chápat i jako demonstraci toho, že Yahweh je Marduk, a to je něco, co on chce určitě popřít 02.06.2020. Mimozemská civilizace (Nomos) z hvězdného systému Siria (souhvězdí velkého psa) podílející se na historii lidstva. Africký kmen Dogon (Stát Mali v západní Africe), který disponoval na začátku 20. století podrobnými, nejen astronomickými, znalostmi tohoto souhvězdí včetně Siria B, který byl oficiálně.

Vzájemný vztah mezi Anunnaki a Síriany Anu postavil kvetoucí komplex chrámového města na řekách Tigridu a Eufratu, jako nádherný dar lidem. Avšak místo aby to udělal jako že to postoupí lidem, postavil ten komplex z pocitu soutěživosti a žárlivosti. To sice okamžitě uvedlo.. V roce 2010 jsme si z E vrhu Anunnaki nechali dcerku Cachette ESTELLE ANUNNAKI ( Cachette Anunnaki x Mashanga Abayomi) a v roce.. Mimozemšťané žijí mezi námi, a to již hodně dlouhou dobu! Kdo jsou tito záhadní Muži v černém (=MiB), kteří se od 50. let minulého století objevují u svědků fenoménu UFO, dotěrně se jich.

Proč vypadají mimozemšťané jako my? CE5 Iniciativ

 1. Anunnaki systematicky odzbrojují; blokují, deaktivují a ničí jaderné zbraně všeho druhu po celém světě. Dokonce začali od 26. září 2011 útočit na podzemní základny, což způsobuje účinky na povrchu země ve formě zemětřesení. že nás napadají nepřátelští mimozemšťané, když se vracejí Elohim. Ale Elohim.
 2. Sumerové chápali úzkou spojitost sfér a cestování kosmem, což ukazuje na spirituální a metafyzickou složku učení a odkazu Anunnaki nalezeni prý 4 mimozemšťané (1 ještě žil) vysocí kolem 140cm, na rukou měli 4 prsty s přísavkami: 1947: amer. prezident Harry Truman oznámil, že by lidé na Zemi měli být schopni bránit.
 3. Kdo byli Hvězdní lidé??? ( Anunnaki - Mravenčí lidé - Šedí mimozemšťané ) Все актуальные видео на армянскую, азербайджанскую, грузинскую тематику. Видео о армянской культуре, Армении, армянах и все что связанно с ними
 4. V Sumerové byli mimozemšťané jako tvůrci lidstva a učitelé nazýváni i Anunnaki, Dingir, a ti, kteří se Země nikdy nedotkli i Igigi. Sumerové chápali úzkou spojitost sfér a cestování kosmem, což ukazuje na spirituální a metafyzickou složku učení a odkazu Anunnaki
 5. Bývalý šéf izraelské vesmírné bezpečnosti tvrdí, že mimozemšťané existují. Lidstvo není připraveno (Annunaki), než jaká se tu masivně prezentuje jako Spasitelé v Ezo kruzích. Annunaki jsou ti největší fuj fuj (Fang Fang v mandarinské čínštině), zatímco jiné civilizace jsou Ti nice nice .
 6. Mimozemšťané vysadili Homo sapiens jako inteligentní bytosti s DNA o 12ti šroubovicích. Annunaki, planeta X a lidský vývoj. Podle knihy Patricie Cori Atlantis Rising Annunaki - mimozemská civilizace (popisovaná také badatelem Zecharia Sitchinem) - má sídlo na planetě X, planetě, která byla původně planetou nového.

Mimozemšťané - Voda23

 1. Anunnaki - potomci Sirianů B a Orioňanů Telosiané a ostatní podzemní mimozemšťané hledají způsob jak omezit aspekty lidsko-mimozemských technologických smluv, přičemž asistují při evolučním růstu lidského vědomí. Globální řešení poskytnuté Telosiany je: ochrana životního prostředí, podpora.
 2. Velké konspirační teorie - UFO a mimozemšťané. I když oficiálně převládá názor, že je to všechno blamáž, přece milióny lidí na celém světě věří, že mimozemšťané jsou tady. Někteří čekají, že nás zachrání, někteří se obávají, že nás uvrhnou do pekla čipového otroctví
 3. Annunaki museli být extrémní materialisté, z nějakého důvodu však svoje zlatorudné dělníky nezlikvidovali, a lidská rasa se od té doby vyvíjí nezvyklým tempem. Původní architekti, kteří stvořili bytost, kterou později modifikovali Anunaki, se již nikdy nevrátili, ovšem někdo přišel a prováděl úpravy - pozitivní.
 4. Mimozemšťané sobota, 31 říjen 2015 19:47 The War on Human DNA We are confronted here and now with this ultra manipulative, parasitic force trying to worm its way into the very foundations of life itself - to forever corrupt its essence. Nabízí se závěr, že to jsou Anunnaki (ve své 3D podobě) nebo možná spíše jejich potomci.
 5. Mimozemšťané vědí, jak na to. Igor Chaun na svém facebookovém účtu propaguje své nové video: ŽIVOT je koupání na vlastní nebezpečí! (1. 8. 2021) Přátelé, zdravím, a tady je malé video o absurditě doby, kterou žijeme. Jak jsem ho za skučení chladného větru natočil v neděli na opuštěném koupališti Džbán
Mimozemšťané přicházejí | Sueneé Universe

Video: Anunnaki, úžasné vesmírné lodě a historie starověkého Sumer

6. května 2021 adrenochrom Albert Einstein Antarktida Anunnaki Artefakt artefakty Atlantida Babylon Donald Trump Egypt Grenadská smlouva Guantánamo Göbekli Tepe hologram Ježíš Kristus Keneth Arnold Leonardo da Vinci létající talíř Mars mimozemské technologie Mimozemský život mimozemšťan mimozemšťané NASA Nikola Tesla. Historie Annunaki, o které tak mnoho kanálů nyní mluví, představuje částečnou pravdu, která se týká pouze potomků iluminátských hybridních linií Anu-Leviathan, jejichž genom byl smíchán s genomem andělského člověka během starodávného atlantského období. Mimozemšťané vysadili Homo sapiens jako.

ANUNNAKI POUŽÍVALI ANDROIDY Exopolitika C

Učitelé pradávných civilizací. Lidé, bozi nebo mimozemšťané? Úrodný půlměsíc, oblast prvních opravdových civilizací našeho světa, místo, kde vznikly státy Sumérů a Akádů. Právě tomuto území a jeho obyvatelům vděčíme za objev písma, kola a dalších přelomových vynálezů Vidíme, že lidská přítomnost i minulost, historie, jsou hluboce protkány vztahem s křížem plazích a andělských bohů, tedy mimozemských přistěhovalců, jejich dokonalými potomky se staly Anunnaki a přestože na své cestě mnohokrát pochybení, my dnes atributem hada i anděla, v spirituálním , okultních i osobním měřítku musíme opět přinést důležitost a.

Christian and Barbara O'Brienovi ve své knize Genius Of The Few říkají, že jestliže se Anunnaki křížili s lidskou rasou před stovkami tisíců let a potom se s nimi křížili znovu zhruba před 30 000 let, výsledkem druhého křížení by byla genetická struktura, která by byla ze 75% Anunnaki a z 25% by byla lidská 22.06.2011 23:15 Sitchin předkládá, na základě stejných archeologických objevů, artefaktů a nalezených záznamů, tak jako archeologové a lingvisti činí již po dvě stě let, že, Anunnaki ( Sumer: ti, kdo sestoupil z nebes ; Starý zákon: Anakeim, Nefilim, Elohim; Egypt: Neter), vyspělá civilizace z desáté planety naší sluneční soustavy, sestoupili do oblasti. Annunaki. Nimiru (Nibiru, Planeta X) Manuův zákoník.; Člověk se musí dožít min. 84 roků (doba oběhu kolem Slunce), aby zakončil plný cyklus svého ztělesnění.; Potopy světa mají v dějinách všechny národy. Noemova archa mohla být bankou, která umožnila zachování DNA člověka, který byl kdysi vytvořen, ale bylo potřeba ho dotvořit a zdokonalit

Kniha Enocha, Vesmírné Bytosti a Mimozemšťané (UTAJOVANÉ

 1. Mimozemšťané Annunaki z planety Nibiru přišli na zem před 400.000 roky a prohlásili se za bohy, Jejich primárním cílem bylo těžit zlato a vzácné prvky, Přetvořili lidstvo k obrazu svému, aby měli někoho na práci v dolech, Poskytly základy civilizace svým zaměstnancům, aby měli znalosti jak lidstvo kontrolovat
 2. ulého století se objevují u fenoménu UFO, dotěrně se vyptávají svědků, konfiskují jim pořízené fotografie, a někdy je dokonce i ohrožují
 3. Michael E. Salla, Ph.D.: Anunna a Anunnaki (Zecharia Sitchin na pranýři) 8.4.2021. 125. Foto: Pixabay.com. Sumerská mytologie popisuje bohy, jejichž jméno je ANUNNA, jako bytosti z nebes. Termín Anunna je obecné slovo pro bohy. Jméno Anunnaki znamená Anunna usídlené na Zemi (KI). Obě tato slova najdeme v sumerských textech

Anunnaki a genetický kód admin 22 července, 2020 Anunnaki a genetický kód 2021-05-23T14:34:51+00:00 Historie V Íráku byly v roce 1849 objeveny zlomky starověkého mýtu, zapsaného na tabulkách, které byly součástí proslulé Aššurbanipalovy knihovny v Ninive Paleoastronautika (také archeoastronautika, paleo-SETI), která je obvykle zařazována mezi pseudovědy, zastává myšlenku, že inteligentní mimozemské bytosti v dávnověku a starověku navštívily Zemi a vstoupily do kontaktu s lidmi. Proponenti paleoastronautiky hlásají, že tyto kontakty ovlivnily vývoj moderních kultur, technologií, náboženství, ba dokonce i. Proč vypadají mimozemšťané jako my? 24.12.2015 Časté že bohové stvořili člověka k obrazu svému. V Sumerských textech se mluví o Anunnaki (těch, co přišli z hvězd). Podle výkladu Zachari Sitchina, Anunnaki stvořili člověka genetickou manipulací Homo Erectus se svými geny a vytvořili tak prvního člověka, dělníka Mimozemšťané existují! A zde je důvod, proč Vám nikdy o nich neřeknou.samozřejmě, že existují, je to jisté, ale obyčejní lidé si budou bránit svůj Matrix zuby nehty a nebudou o tom chtít nic.. Stáhnout Nibiru stock vektory z nejlepší agentury vektorové grafiky s miliony prémiových vysoce kvalitních royalty-free stock vektorů, ilustrací a klipartů za rozumné ceny

MARIA ORŠIČ - kontaktérka popisuje Aldebaran, postoj

Mimozemšťané vysadili Homo sapiens jako inteligentní bytosti s DNA o 12ti šroubovicích 3.6.2011 / Admin / Žádné komentáře. V rozhovoru pro Exopolitics TV Alfred L. Webre rozmlouval se spisovatelkou Patricií Cori. Ta uvedla, že konsorcium vyspělých inteligentních civilizací původně vyvinulo Homo sapiens jako inteligentní. Moje kniha Anunnaki - už žádní bohové se zabývá přezkoumáním dějin starověku a našich vědomostí o tom, kdo jsme, jak jsme se sem dostali a jak nás nové paradigma naší genetiky osvobozuje od modelu, který nám mimozemšťané vnutili a který nás důsledně rozděluje na pány a otroky, bohy a jejich uctívače, šéfy a. Na planetě Nibiru žila mimozemská rasa Anunnaki, která na Zemi hledala a těžila nerostné suroviny, zejména zlato. Mimozemšťané zkřížili mimozemské geny s geny Homo erectus, a tak v podstatě stvořili otroky do zlatonosných dolů. Autor argumentuje sumerskými a biblickými texty A možná je to něco, s čím mimozemšťané umí manipulovat, využívat to pro sebe. Nan Madol musel být postaven, když celosvětové hladiny moří byly mnohem níž. A to podle vědy bylo mezi 11 000 a 20 000 lety Mimozemšťané žijí mezi námi, a to již hodně dlouhou dobu! Kdo jsou tito záhadní Muži v černém (=MiB), kteří se od 50. let minulého století objevují u svědků fenoménu UFO, dotěrně se jich vyptávají, konfiskují jim pořízené fotografie, a dokonce je někdy i ohrožují? Víme o nich dosud jen velmi málo. Jistý MiB kontaktoval krátce před smrtí svého syna, aby ho.

Stáhnout Epocha stock vektory z nejlepší agentury vektorové grafiky s miliony prémiových vysoce kvalitních royalty-free stock vektorů, ilustrací a klipartů za rozumné ceny UFO existuje - konec zatajování a zkreslování skutečností. Je tomu přesně 74 let, co se poblíž města Roswell v Novém Mexiku se udála neobvyklá havárie, která vešla do historie jako roswellský incident, při němž došlo k údajnému zřícení kosmické lodě - UFO, přičemž trosky tohoto objektu byly nalezeny cca. Vetřelci dávnověku - Mimozemšťané a posvátná místa (S03E03) 70,0% Vetřelci dávnověku - Mimozemšťané a chrámy ze zlata (S03E04) 78,9% Vetřelci dávnověku - Mimozemšťané a tajemné rituály (S03E05) 62,0% Vetřelci dávnověku - Mimozemšťané a starověcí stavitelé (S03E06) 77,0 Kardašova škála je pojmenována po astrofyziki Nikolaju Kardašovi, který zkoumal neidentifikovaný rádiový přenos z kvasaru CTA-102. Šlo o první oficiální Sovětskou snahu v pátrání po mimozemské inteligenci. Právě tento radiový přenos inspiroval Kardašova a proto začal spekulovat, zda by mimozemské Pokračovat ve čteníKlasifikace civilizací - Kardašova škál Tak isto, suhlasim s Nibiru.Neviem , či moju knižnicu ozdoby neaky večší klenot (kniha) než napisal seriu putavych knih kronika zeme Sitchin. Stále dufam a želám si , aby do SVK , alebo CZ jazyka preložili aj jeho poslednu knihu , ktora je o najdenom hrobe Puaby (sumerska princezna alebo kralovna) , a kde Sitchin vklada celu svoju.

Sdílet věcí mimo sociální omezení. Sířit informace ; Záchranné věci najdete na. Které se daly zachránit !!! Matrix-Ra/FB/ Google+ Anunnaki-Ra /G+:YT/ z https://matrix-6go.blogspot.com . Informační omezení /Platí jen na Matrix-Ra Upozorňují na omezení Matrix-Ra. Míli Uživatele tento web datově omezen místo obrázku jen zdarma 100MB +Přenos dat je zdarma omezen také na. Mimozemšťané žijí mezi námi, a to již hodně dlouhou dobu! Kdo jsou tito záhadní Muži v černém (=MiB), kteří se od 50. let minulého století objevují u svědků fenoménu UFO, dotěrně se jich vyptávají, konfiskují jim pořízené fotografie, a dokonce je někdy i ohrožují? Víme o nich dosud jen velmi málo Anunnaki dál ovládali krystal na Kailaš jako piráti neschopní navigovat unesenou loď. Mezi dimenzemi se neustále otevíraly nové portály jak do temného světa, tak do světlého. Mnoho divokých lidí z nižších světů upadlo do trojrozměrnosti - odtud se objevily různé hordy divokých nomádů v různých dobách Téma: Pamiatky a nálezy zo sveta. Pamiatky a nálezy zo sveta 17. úno 2021 11:08 #19003 Příspěvky:1117 Obdržená poděkování 100 Anunnaki byli starověkými sumerskými bohy, pocházejícími z nejvyššího božstva An. Někteří historici však tvrdí, že Sumerové jim mohli věřit, že jsou mimozemšťané. Anunnaki byli starověkými sumerskými bohy, pocházejícími z nejvyššího božstva An

Kdo a kdy vlastně přišel na to, že pyramidy postavili mimozemšťané? Hypotéza kolem ufounských stavitelů pyramid je překvapivě mladá. Sitchin s tím, že lze starověké mýty vysvětlit cílenými úpravami prehistorických lidí mimozemšťany Annunaki, kteří se vrátí v roce 2012, kdy skončí svět. Autor:. Irácký ministr dopravy během své návštěvy v gubernii Dhi Qar řekl, že v Dhi-Qar se nacházelo první kdy existující letiště, když tvrdil, že toto první letiště bylo v Iráku postaveno před 7 000 lety dávnými Sumery, když říkal, že pradávní mimozemšťané Anunnaki tohoto letiště využívali k výzkumu vesmíru a objevili i Pluto

Anunnaki byli božstva uctívaná Sumeri. Dlouho před zjevením starořeckých a staroegyptských bohů byli bohové uctívaní starověkými Sumeri v Mezopotámii. Tito lidé žili na Středním východě v dnešním Iráku a Íránu. » Kategorie: UFO a mimozemšťané. 2021. Anunnaki - prostředníci mezi božstvy a lidmi nebo cizinci. Mimozemšťané vytvořili veškerý život na Zemi. Starodávná písma a tradice po celém světě nám říkají, že z oblohy přišly na Zemi inteligentní a mocné bytosti v létajících strojích. Elohim, jak byly známí v původní hebrejské Bibli (nebo jako Anunnaki, Brahma, Shiva či Vishnu v. Kultura Sumeru a Anunnaki Sitchin předkládá, na základě stejných archeologických objevů, artefaktů a nalezených záznamů, tak jako archeologové a lingvisti činí již po dvě stě let, že, Anunnaki ( Sumer: ti, kdo sestoupil z nebes ; Star Mimozemšťané a jejich hodnocení . Naše tendence vidět vše černobíle (světlo-temně) nám v mnoha případech zabraňuje vnímat a chápat samu podstatu problému. Co nás omlouvá je skutečnost, že jsme k tomuto způsobu uvažování byli a jsme vlastně celý život vychováváni a vedeni 3. 1. 2015. Přátelé, předem než se rozhodnete číst tuto dnešní poznámku s názvem - Hlavní mimozemské rasy působící v okolí planety Země, tak bych vás rád informoval o jedné důležité věci. Cítil jsem, že by nebylo dobré nikoho z vás pod touto poznámkou označovat, a to především z etických důvodů. Vím.

Rodokmen Anunnaki - těch, kteří přišli z nebe

Další nemilou okolností bylo, že mimozemšťané začali používat lidi a zvířata jako zdroj pro různé enzymy, hormony a krev, a rovněž i pro různé genetické pokusy. Mimozemšťané vysvětlovali, že je to nutné pro jejich přežití. Prohlašovali, že jejich genetická struktura je tak narušena, že se nemohou dále rozmnožovat Takže pokud existují paralelní vesmíry, určitě pomocí přírody nebo stvořitele nám podobní mimozemšťané existují, ale pro vzdálenost není potřeba se tím zabývat. Mezi námi jsou (existují nepřímé důkazy), ale pro nás v těžko definovatelné formě např. čtvrtého rozměru Jeden z důvodů, proč na Zemi ještě nezaútočili válkychtiví negativní mimozemšťané, je ten, že se obávají arkturiánských lodí, které Zemi střeží. K lidem, kteří byli nebo stále jsou s Arkturiány telepaticky ve spojení, patřil například tzv. spící prorok Edgar Cayce, Suzan Caroll a Norma Milanovich Krátký fragment z kaleidoskopu faktů 8 - TECHNOLOGIE, který pojednával i o civilizačních vývojových stupních, a i o technologiích, které by lidstvo mohlo.. Jestliže připustíme,že mimozemšťané jsou a že je jich hodně druhů(což si myslím),pak je plno světů,kde se dá žít,aniž by je tam kdokoliv otravoval. Tady byl také takový svět,třeba tady zavíkendili,a když se tady začalo něco dít s inteligencí,nechali to tak a šli o dům dál

Uruk (Ancient Sumer, Mesopotamia) Uruk was inhabited by 50

Navzdory skutečnosti, že Sumerové žili údajně 3-4 tisíce let před naším letopočtem, byli překvapivě pokročilou rasou lidí.Jak ale získali své pokročilé znalosti a technologie? Podle nedávno objevených starověkých textů Sumerové popisují skupinu božstev známých jako Annunaki, kteří jim tyto znalosti předali. Anunnaki předpotopních dob. Anunnaki, Igigové (entita ovládající Chaldejsko) druh Elohim (Jahwah) druh padlých strážců nebes (Nephilim) Archónti, mocní duchové gnostických temnot - hadí, či dračí entita klonující své geny s první ženou Adama Lylith, jež zrodila pekelné bytosti z dračího semena

Legendy praví, že jej tehdy postavil čaroděj jménem Preah Pisnokar, což měl být potomek bytostí zvaných Annunaki, známých ze sumerských legend. O těch se spekuluje, že šlo ve skutečnosti o mimozemšťany. Důvodem má být zejména jejich vzhled Nibiru v živém zpravodajství CNN (11.11.2012) Nibiru je daleko větší než slunce. Záběry jsou pořízeny těsně před příletem chemplanes s chemtrails , které nám (mimo jiné) brání ve výhledu. Lidé by měli mít na paměti, že se NASA snaží zatajit zprávy o velkém kosmickém tělese, o kterém se.

Štítky: 2022: Co se stane až se Anunnaki vrátí na Zem v roce 2022, Anunnaki, DNA, Grays, Maximillien de Lafayette O stránkách anu2022 Tyto stránky jsou zaměřeny primárně na téma Anunnaki a to zejména z pohledu jednoho z největších odborníků pana Maximillien de Lafayette Navštívili zemi mimozemšťané. Další nápad, který vědci navrhli, je, že mimozemšťané už možná navštívili Zemi, ale předtím, než se člověk vyvinul. Návrat mimozemského života může trvat několik generací. Vědci vysvětlili, že naše sluneční soustava obíhá Mléčnou dráhu každých 230 milionů let Podle jednoho vědce z NASA už mimozemšťané možná.

Není to první takové tvrzení. Hypotéza podpovrchového jezera není první, která získala globální oční bulvy, v roce 2015 agent NASA Mars Reconnaissance Orbiter zjistil něco, co vypadalo jako pruhy vlhkého písku stékající po svazích, což je jev nazývaný opakující se svahové linie Další zprávy vyprávějí, že tyto bytosti, později nazývaní bozi = Anunnaki, vytvořili pokročilou kulturu a technologii, kterou zničila světová potopa a katastrofy. Jméno sumérského hrdiny potopy Utnapishtima bylo později nahrazeno jménem Noah ( z toho vyšla Genesis ). mimozemšťané přiletěli na svých Mateřských. Anunnaki by měli usilovat o vývoj duší s bytostným jádrem k vyššímu bytostnému, namísto toho však směřují do pekel, neboť parazitování a zotročování jiných duší, natož pak s jádrem ducha, není vesmírnými, Mimozemšťané v Antarktidě. ››NOVÉ‹‹ 22.12.20 - Pentagon po 70 letech přiznává UFO !! Tento rok se objevilo několik článků na internetu, že Ministerstvo obrany USA - Pentagon, přiznává existenci neindetifikovatelných létajících objektů z let minulých ač toto téma bylo cca 70 let aktivně odmítáno, resp. zesměšnováno ve formě dezinformací typu meteorologických balónů, vzdušných. Mimozemšťané na měsíci. V roce 2060 po objevení kosmické lodi v Káhiře, Egyptě, Menfis byl futuristický stíhací pilot a danubie futuristický zbraňový expertní závod s časem, aby našel svou dceru jménem núbie.. Hubbleův vesmírný dalekohled zaznamenal na Jupiterově měsíci Europě něco zvláštního

Kultura Sumeru a Anunnaki - SVOBODNÉ NOVINY BEZ CENZUR

Sumerian/Anunnaki . The ancient Sumerian texts speak of deities called the Anunnaki, offspring of the god Anu. It's believed these gods lived in the heavens but controlled the underworld. Zecharia Sitchin wrote several books and hypothesized that the Anunnaki were aliens from a planet called Nibiru and came to Earth to mine gold. To help with. AllatRa TV Most, Most (město). 275 likes · 2 talking about this. Mezinárodní společenské hnutí ALLATRA má dnes podobu jedinečné nadnárodní organizace, jejíž konání reálně mění svět. Kontaktní e-mail:.. Příčiny anorexie a bulimie - Vám bude zde. Vše pro tebe Jako někdo, kdo se často objevuje v seriálu Ancient Aliens na History Channel, jednou z nejčastějších otázek, nebo námitek, které dostávám je, zda mimozemšťané zabili Boha. Moje odpověď je, že v žádném případě ne a nechte mě vysvětlit proč

MAXIMILLIEN DE LAFAYETTE A ANNUNAKI :: Avatar 0

27.3.2021 - Explore Robert Neugebauer's board starověk on Pinterest. See more ideas about bojovnice, mykény, kartágo Seriál se dopodrobna věnuje tématům TV filmu ANCIENT ALIENS a zachycuje netradiční názory archeoastronautů na dějiny lidstva. Zároveň rozvíjí teorie kontroverzního spisovatele Ericha Von Dänikena, který v dokumentech dostal sám hodně prostoru

Jediné místo na zemi, kde nemůže existovat život | Sueneé

AllatRa TV Ústí nad Labem - ANUNNAKI - mimozemšťané 6-tého

Záhadná stavba Ankgor Vat Ve světě je spousta míst, jež nás uchvacují. Lákají k sobě vědce, záhadology i tvůrce konspiračních teorií. Jedno takové místo je Ankgor Vat v Kambodži. Největší.. Šmiko: 20. 07. 2006, 14:23:16 Malci: Co sa tyka skutocneho pohanstva a ty si dal priklad na amazonskych a indonezkych ludi, ktori odmietaju materializmus je trochu mimo, aspon podla mna Anunnaki by Cosmo Gandi.jpg 560 × 840; 94 KB. Area 51 and homesick.jpg 480 × 640; 63 KB. Baby anthony liekens 01-centered.svg 281 × 474; 13 KB. Baron15a.gif 206 × 385; 34 KB

Jazyk SUMERu a skrytá poselství od Bohů Anunnaki - YouTub

Toxoidy Toxoid Definition of Toxoid by Merriam-Webste . Toxoid definition is - a toxin of a pathogenic organism treated so as to destroy its toxicity but leave it capable of inducing the formation of antibodies on injection Podle něj mají mimozemšťané o lidi stejný zájem jako oni o ně. ANUNNAKI. Názvy článků, které jsou níže uvedené, pocházejí z mainstreamu - NOVINKY. cz, a jsem si jist, že tyto příspěvky jsou důkazem toho, o čem se ještě v roce 2019 nemohlo psát, čímž je historické přiznání, že UFO existuje!:. Ancient Aliens explores the controversial theory that extraterrestrials have visited Earth for millions of years. From the age of the dinosaurs to ancient Egypt, from early cave drawings to. Zprávy. 1152 Něco o Teslovi SAM ILUZIONISTA. Ezoterika 2021-07-09. RA. O napojení Nikoly Tesly na mimozemšťany a jeho minulé a budoucí inkarnace, přístup k akášickým záznamům. Pravda o stvoření je obsažena ve stvoření všech bytostí a v dějinách kosmu. Poslouchejte jen ty zprávy, které rezonují s vaším srdcem, a.

Pin by xenie glazyrina on ️Egypt ️ in 2020 | EgyptskéMimozemšťané | Jaromír HýbnerArchonti 1

Podívejte se, co Petr Macek (petrmacek) nalezl(a) na Pinterestu, největší sbírce nápadů na světě civilizace 22 historie 19 záhady 18 teorie 17 archeologie 15 věda 13 pyramidy 12 technologie 12 vesmír 11 mimozemšťané 10. 5 reinkarnace 5 video 5 Země 4 sfinga 4 smrt 4 Bermůdský trojúhelník 3 Edgar Cayce 3 Nazca 3 Stonehenge 3 duše 3 sluneční soustava 3 Anunnaki 2 Babylon 2 Měsíc 2 NASA 2 Nikola Tesla 2 jeskyn. Aug 30, 2017 - Sexuality in ancient Egypt was open, untainted by guilt. Sex was an important part of life - from birth to death and rebirth, and even in religion Ancient Lost Civilizations, Anunnaki Ancient Aliens Of Mesopotamia, Black History, Afrofuturism, Afropunk & Pop Culture 0:15 Příroda A Věda Starověcí Mimozemšťané Vesmír Fantasy Krajina Legrační Obrázky Legrační Obrázky Impresionismu Podívejte se, co Vladpikl (vladpikl) nalezl(a) na Pinterestu, největší sbírce nápadů na světě 11.12.2018 - Explore Gody Majstr's board annunaki on Pinterest. See more ideas about civilizace, mezopotámie, starověcí mimozemšťané